M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas novada 2018. gada čempionāts basketbolā.

Nolikums šeit:

Rezultatīvākie spēlētāji:(atjaunots 30.01.2019)

 tabula bb novads20181 page 001

 

 

 

 

 

 

 

 01.03.2019

Plkst. 19.00

Spēle par 3.vietu Bārta - Fēnikss 

 Plkst. 21.30

 Spēlē par 1.vietu Grobiņa - Dunika

Ap 22.00 apbalvošana 

 

 

2.posma spēles

25.02.2019

plkst.19.00 Bārta - Dunikas 52 : 85

plkst.20.30 Grobiņa - Fēnikss 83 : 62

 

                       
                       
  OTRAIS APLIS                
                       
  1.Bārta                  
  2.Vērgale 2                  
  3.Fēnikss                  
  4.Patrioti                  
  5.ODS                  
  6.Grobiņa                  
  7.Gavieze                    
  8.Dunika                    
                       
    Datums Laiks Komandas     Rezultāts      
                       
  1.kārta 07.01.2019 19:00 Bārta : Dunika    67 - 61      
      20:30 Vērgale : Gavieze    52 - 60      
    14.01.2019 19:00 Fēnikss : Grobiņa    90 - 100      
      20:30 Patrioti : Gavieze    67 - 60      
                       
  2.kārta 18.01.2019 19:00 Dunika : ODS    114 - 69      
      20:30 Grobiņa : Patrioti    74 - 93      
    21.01.2019 19:00 Gavieze : Fēnikss    79 - 87      
      20:30 Bārta : Vērgale    75 - 50      
                       
  3.kārta 25.01.2019 19:00 Vērgale : Dunika    76 - 97      
      20:30 Fēnikss : Bārta    78 - 97      
    28.01.2019 19:00 Patrioti : ODS    74 - 87      
      20:30 Vērgale   Grobiņa    0 - 20      
                       
  4.kārta 01.02.2019 19:00 Dunika : Grobiņa    111 - 72      
      20:30 Gavieze : ODS    20 - 0      
    04.02.2019 19:00 Bārta : Patrioti    91 - 80      
      20:30 Vērgale : Fēnikss    67 - 76      
  5.kārta 08.02.2019 19:00 Fēnikss : Dunika    63 - 91      
      20:30 Patrioti : Vērgale    82 - 76      
    11.02.2019 19:00                
      20:30 Grobiņa : Gavieze    79 -62      
  6.kārta 15.02.2019 19:00 Patrioti   Dunika    72 - 81      
      20:30 Bārta : Grobiņa    86 - 83      
    18.02.2019 19:00 Gavieze   Dunika    49 - 100      
      20:30 Fēnikss : Patrioti    105 - 87      
                       
  7.kārta 22.02.2019 19:00                
      20:30                
    25.02.2019 19:00                
      20:30 Gavieze : Bārta    74 - 94      
                       
 

25.02.2019 plkst.19.00 Bārta - Dunika

Sacensību otrās kārtas spēles

01.03.2019

Finālspēles un apbalvošana

             
                       
                       
                     
                     
  PIRMAIS APLIS              
                     
  1.Bārta                
  2.Vērgale 2                
  3.Fēnikss                
  4.Patrioti                
  5.Kempings ODS                
  6.Grobiņa                
  7.Gavieze                
  8.Dunika                  
                     
                   
    Datums Laiks Komandas     Rezultāts Spēles rezultatīvākie  
                     
  1.kārta 2018. gada 5. novembris 19:00 Bārta : Dunika      81 - 60  
      20:30 Vērgale : Gavieze      65 - 60  
    2018. gada 9. novembris 19:00 Fēnikss : Grobiņa      72 - 77    
      20:30 Patrioti : Kempings ODS    71 - 65    
                     
  2.kārta 2018. gada 12. novembris 19:00 Dunika : Kempings ODS    85 - 74    
      20:30 Grobiņa : Patrioti    76 - 73    
    2018. gada 16. novembris 19:00 Gavieze : Fēnikss     55 - 67     
      20:30 Bārta : Vērgale      85 - 82     
                     
  3.kārta 2018. gada 19. novembris 19:00 Vērgale : Dunika      61 - 92     
      20:30 Fēnikss : Bārta     94 - 92  Pagarinājums  
    2018. gada 23. novembris 19:00 Patrioti : Gavieze       91 - 88     
      20:30 Kempings ODS : Grobiņa       49 - 82     
                     
  4.kārta 2018. gada 26. novembris 19:00 Dunika : Grobiņa    60 - 91    
      20:30 Gavieze : Kempings ODS    84 - 49    
    2018. gada 30. novembris 19:00 Bārta : Patrioti     74 - 81     
      20:30 Vērgale : Fēnikss     84 - 74     
                     
                     
  5.kārta 2018. gada 3. decembris 19:00 Fēnikss : Dunika    84 - 60    
      20:30 Patrioti : Vērgale    90 - 79    
    2018. gada 7. decembris 19:00 Kempings ODS : Bārta     80 - 65     
      20:30 Grobiņa : Gavieze    84 - 68    
                     
  7.kārta 2018. gada 10. decembris 19:00 Patrioti : Dunika    73 - 87    
      20:30 Kempings ODS : Fēnikss   56 - 108    
                     
  6.kārta 2018. gada 17. decembris 19:00 Dunika : Gavieze    71 - 66    
      20:30 Bārta : Grobiņa    57 - 86    
    2018. gada 21. decembris 19:00 Vērgale : Kempings ODS    74 - 81    
      20:30 Fēnikss : Patrioti   99 - 68    
                     
  7.kārta 2018. gada 28. decembris 19:00 Grobiņa : Vērgale        
      20:30 Gavieze : Bārta        
                     
                     
                     
                     
                     
                     
                     
  Datums Laiks Komandas     Rezultāts
               
1.kārta 07.01.2019 19:00 Bārta : Dunika    
    20:30 Vērgale : Gavieze    
  14.01.2019 19:00 Fēnikss : Grobiņa    
    20:30 Patrioti : ODS    
               
2.kārta 18.01.2019 19:00 Dunika : ODS    
    20:30 Grobiņa : Patrioti    
  21.01.2019 19:00 Gavieze : Fēnikss    
    20:30 Bārta : Vērgale    
               
3.kārta 25.01.2019 19:00 Vērgale : Dunika    
    20:30 Fēnikss : Bārta    
  28.01.2019 19:00 Patrioti : Gavieze    
    20:30 ODS : Grobiņa    
               
4.kārta 01.02.2019 19:00 Dunika : Grobiņa    
    20:30 Gavieze : ODS    
  04.02.2019 19:00 Bārta : Patrioti    
    20:30 Vērgale : Fēnikss    
5.kārta 08.02.2019 19:00 Fēnikss : Dunika    
    20:30 Patrioti : Vērgale    
  11.02.2019 19:00 ODS : Bārta    
    20:30 Grobiņa : Gavieze    
6.kārta 15.02.2019 19:00 Dunika : Gavieze    
    20:30 Bārta : Grobiņa    
  18.02.2019 19:00 Vērgale : ODS    
    20:30 Fēnikss : Patrioti    
               
7.kārta 22.02.2019 19:00 Patrioti : Dunika    
    20:30 ODS : Fēnikss    
  25.02.2019 19:00 Grobiņa : Vērgale    
    20:30 Gavieze : Bārta    
               
01.03.2019 Sacensību otrās kārtas spēles        
               
08.03.2019 Finālspēles un apbalvošana              
               
  • Grobiņas sporta centrs

    Links
  • Sports novadā

    Links
  • Liepājas rajona sporta skola

    Links
  • Mūsu facebook lapa

    Links