M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

 ŠEIT JŪS VARAT IEPAZĪTIES AR DAŽĀDĀM IESPĒJĀM NODARBOTIES AR SPORTU MŪSU NOVADĀ

sporta centrsSporta komplekss un novada sporta vadība

 

 

 

 

 GROBIA1Bērnu un jaunatnes futbols

 

 

 

 

GROBIA1Pieaugušo futbola komanda

 

 

 

 

 florbols  Florbola pieaugušo komanda

 

 

 

 

 logoFitnesa nodarbības

 

 

 

 

 curlandLoku šaušana

 

 

 

 

 drlogoOrientēšanās sports

 

 

 

 

Logo nujo

 

 

 

 Nūjošana

 

 

 

 

 

 

 GROBIA1Grobiņas novads ir sportisks novads, kurā dzīvo sportiski ļaudis. Grobiņas novadā regulāri tiek organizēti dažādi sporta pasākumi. Pēdējā laikā tie ir vismaz desmit sporta pasākumi gadā dažādos sporta veidos – čempionāti, kausa izcīņas, piemiņas sacensības u.c. sporta pasākumi. Grobiņas novada iedzīvotāji ļoti aktīvi piedalās dažāda mēroga un līmeņa sacensībās - populārākie ir čempionāti basketbolā, futbolā, volejbolā.

Basketbola, volejbola un futbola čempionāti notiek gada garumā darbdienu vakaros un brīvdienās iesaistot daudz sportot gribētājus.

Tiek atbalstīts bērnu un jauniešu sports – transporta nodrošināšana uz sacensībām, treniņu bāzes nodrošināšana, inventārs un ekipējums. Septiņas dažādu vecuma bērnu un jauniešu futbola komandas 2015. gadā ir piedalījušās Kurzemes reģiona sacensībās, Latvijas meistarsacīkstēs futbolā un dažādos turnīros arī ārpus Latvijas robežām. Ir izveidojusies laba sadarbība ar kaimiņu pašvaldībām un regulāri tiek organizēti futbola ķoptreniņi.

Katru gadu novadā notiek jaunas aktivitātes – izveidota un nokomplektēta pieaugušo florbola komanda, izveidotas jaunas grupas aerobikas, veselības vingrošanas nodarbībām. Darbojas bērnu koriģējošās vingrošanas un vispārējās fiziskās sagatavošanas grupas. Ļoti iecienītas iedzīvotāju vidū ir jaunizveidotās fitnesa nodarbību grupas.

Iespēju robežās tiek atbalstīti sporta klubi un biedrības, lai sportisti varētu startēt Latvijas un augstāka mēroga sacensībās. Grobiņas novada sportisti ir sasnieguši augstus rezultātus dažādos sporta veidos – boksā, motokrosā, vieglatlētikā, loka šaušanā, šahā, jāšanas sportā, moto triālā, ūdens tūrismā, orientēšanās sportā, autokrosā, compaksporting un stenda šaušanā.

Klubi pēc savām iespējām organizē arī dažāda mēroga sacensības – Latvijas čempionātus moto-krosa sportā, ūdens-tūrisma sportā u.c.

Tiek atbalstīts sports cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links