M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Nolikumu skatīt šeit:

INFORMĀCIJA PĒC PAMATTURNĪRA

Tabula šeit:

Spēlētāju statistika šeit:

Vārtsargu statistika šēit:

 

izslganas sples

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Apsveicam uzvarētājus un paldies visām komandām par dalību!!!

 

 1. vieta - Grobiņas SC

 2. vieta - Veselības grupa

 3. vieta - Durbe

 4. Skrunda

 5 - 6 Dunalka un Čiekuri

7 - 8 DG Zvēri un Nīca

 

Finālu sabraukums

Grobiņas SC

23.03.2019

Datums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

23.03.2019

10:00

Grobiņas SC

 8 : 4

Nīca

Grobiņas SC

23.03.2019

11:00

DG Zvēri

 3 : 5

Skrunda

Grobiņas SC

23.03.2019

12:00

Dunalka

 2 : 4

5./8.uzvarētājs

Grobiņas SC

Grobiņas SC

23.03.2019

13:00

Čiekuri/Relax

 6 : 9

6./7.vietas uzvarētājs

Skrunda

Grobiņas SC

23.03.2019

14:00

Durbe

 5 : 6 OT  Grobiņas SC

Grobiņas SC

23.03.2019

15:00

Veselības grupa

 9 : 5  Skrunda

Grobiņas SC

23.03.2019

16:00

Par 3./4.vietu

Durbe

 6 :1

 

Skrunda

Grobiņas SC

23.03.2019

17:00

Par 1./2.vietu

Veselības grupa

 5 : 6 OT

 

Grobiņas Sc

Grobiņas SC

 

Lejaskurzemes novadu čempionāts florbolā-2019

Pirmos sabraukumus skatīt šeit:

Trešais sabraukums

Durbes vidusskola

Skolas iela 5a, Durbe

16.02.2019

Dtums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

16.02.

10:00

Veselības grupa

 10 - 2

DG Zvēri

Durbes vsk

16.02.

11:00

Čiekuri/Relax

 4 - 5

Skrunda

Durbes vsk

16.02.

12:00

Veselības grupa

 11 - 2

Nīca

Durbes vsk

16.02.

13:00

DG Zvēri

 3 - 6

Grobiņas SC

Durbes vsk

16.02.

14:00

Skrunda

 3 - 11

Veselības grupa

Durbes vsk

16.02.

15:00

DG Zvēri

 4 - 6

Čiekuri/Relax

Durbes vsk

16.02.

16:00

Nīca

 5 - 4

Skrunda

Durbes vsk

Ceturtais sabraukums

Nīcas Sporta halle

Skolas iela 4, Nīca

23.02.2019

Dtums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

23.02.

10:00

Nīca

 4 - 8

DG Zvēri

Nīcas SH

23.02.

11:00

Dunalka

 5 - 4

Senči

Nīcas SH

23.02.

12:00

Čiekuri/Relax

 5 - 6

Nīca

Nīcas SH

23.02.

13:00

Senči

 5 - 8

DG Zvēri

Nīcas SH

23.02.

14:00

Dunalka

 2 - 3

Čiekuri/Relax

Nīcas SH

23.02.

15:00

Nīca

 9 - 4

Senči

Nīcas SH

Piektais sabraukums

Dunalkas SH

03.03.2019

Dtums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

03.03.2019

10:00

Durbe

 6 - 5

Grobiņas SC

Dunalkas SH

03.03.2019

11:00

Senči

 5 - 6

Čiekuri

Dunalkas SH

03.03.2019

12:00

Durbe

 4 - 3

Dunalka

Dunalkas SH

03.03.2019

13:00

Veselības grupa

 8 - 4

Čiekuri/Relax

Dunalkas SH

03.03.2019

14:00

Dunalka

 7 - 5

Grobiņas SC

Dunalkas SH

03.03.2019

15:00

Durbe

 4 - 5

Čiekuri/Relax

Dunalkas SH

03.03.2019

16:00

Grobiņas SC

 4 - 10

Veselības grupa

Dunalkas SH

Sestais sabraukums

Grobiņas sporta centrs

M.Namiķa 2b, Grobiņa

17.03.2019

Dtums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

17.03.2019

10:00

Skrunda

 5 : 2

Senči

Grobiņas SC

17.03.2019

11:00

Grobiņas SC

 6 : 5

Čiekuri

Grobiņas SC

17.03.2019

12:00

DG Zvēri

 7 : 3

Skrunda

Grobiņas SC

17.03.2019

13:00

Senči

 0 : 10

Grobiņas SC

Grobiņas SC

Fināla sabraukums

Grobiņas sporta centrs

M.Namiķa 2b, Grobiņa

23.03.2019

Dtums

Laiks

Komanda

Rezultāts

Komanda

Vieta

23.03.2019

10:00

5.vieta

 

8.vieta

Grobiņas SC

23.03.2019

11:00

6.vieta

 

7.vieta

Grobiņas SC

23.03.2019

12:00

4.vieta

 

5./8.vietas uzvarētājs

Grobiņas SC

23.03.2019

13:00

3.vieta

 

6./7.vietas uzvarētājs

Grobiņas SC

23.03.2019

14:00

Pirmais ½ fināls

   

Grobiņas SC

23.03.2019

15:00

Otrais ½ fināls

   

Grobiņas SC

23.03.2019

16:00

Par 3./4.vietu

   

Grobiņas SC

23.03.2019

17:00

Par 1./2.vietu

   

Grobiņas SC

  • Grobiņas sporta centrs

    Links
  • Sports novadā

    Links
  • Liepājas rajona sporta skola

    Links
  • Mūsu facebook lapa

    Links