M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Sporta biedrības un organizācijas

  

TŪRISMA KLUBS "OGA"
Stacijas iela 2—34, Grobiņa, LV-3430
Raimonds Reinis
26490324

Ūdens tūrisma, velotūrisma un kājinieku tūrisma popularizēšana jauniešu vidū, to piesaistīšana tūrisma pasākumiem un sacensībām, kuri varētu lietderīgi izmantot savu brīvo laiku, pilnveidot savas zināšanas, pašapliecināšanās iespējas un līdera īpašību attīstīšanu, dinamisku un radošu atpūtu, nostiprināt veselību, iegūt zināšanas un prasmes turpmākai dzīvei.

Sporta klubs ONIX
Priežu iela 3—15, Kapsēde, Medzes pag., Grobiņas nov., LV-3461
Gints Griezītis
26436494

Darbības mērķi: dažādu sporta veidu popularizēšana bērnu un jauniešu vidū, to piesaistīšana sporta sacensībām, treniņnodarbībām un pasākumiem, kur varētu lietderīgi izmantot savu brīvo laiku, pilnveidot un attīstīt savu fizisko stāju, pašapliecināšanās iespējas, nostiprināt veselību.

Sporta klubs "F.F.F."
Jaunatnes iela 14—8, Grobiņa, LV-3430
Gatis Freibergs
29256772

Darbības mērķi: Veicināt motokrosa sporta attīstību Latvijā, kā arī nest Latvijas vārdu pasaulē; Popularizēt motokrosa sporta veidu; Sekmēt Biedrības dalību un augstu rezultātu sasniegšanu profesionālajā sportā; Veicināt Liepājas rajona sportistu piedalīšanos augstāka ranga sporta spēlēs un sacensībās; veidot savu sporta bāzi.

Biedrība Motoklubs "Motokurzeme"
Iļģu iela 1, Grobiņa, LV-3430,
Normunds Jansons; Gints Lūsis
26314430 (Jauniešiem); 29294419 (bērniem)
www.motokurzeme.com

Darbības mērķis: Veicināt motokrosa sporta attīstību Latvijā, kā arī nest Latvijas vārdu pasaulē; Popularizēt motokrosa sporta veidu; Sekmēt Biedrības dalību un augstu rezultātu sasniegšanu profesionālajā sportā; Veicināt sportistu piedalīšanos augstāka ranga sporta spēlēs un sacensībās, veidot savu sporta bāzi.

Biedrība "Autosports Grobiņa
Lielā iela 98, Grobiņa, LV-3430
Sandris Millers
29123266

Darbības mērķis: Fizisko un juridisko personu ziedotās naudas, kā arī Biedrības pārējo līdzekļu un mantas izlietošana sabiedrības vajadzībām;  Masu pasākumu organizēšana, kas saistīta ar autosportu un autosporta popularizēšanu; Iespēju nodrošināšana sabiedrībai nodarboties ar dažāda veida autosporta veidiem, piedalīties veselību veicinošos pasākumos, piedalīties sporta nometņu organizēšanā; Tūrisma un pieredzes apmaiņas braucienu organizēšana; Sadarbība un palīdzība mērķa sasniegšanai organizācijām, kuras nodarbojas ar autosporta organizēšanu un popularizēšanu; Sabiedrības izglītošana un informēšana par autosporta veidiem;  Atpūtas pasākumu fizisko un garīgo darbspēju atjaunošanai un paaugstināšanai organizēšana;  Cilvēkresursu attīstības atbalstīšana (t.sk. apmācību un atbalstīšanas programmu koordinācija un vispārējā vadība).

Grobiņas boksa klubs
Cīruļi, Grobiņas pag., Grobiņas nov., LV-3430
Guntis Štelmahers
22405814

Jaunatnes un pieaugušo veselīgas atpūtas organizācija, fizisko un garīgo darba spēju atjaunošana.

B-ba "Šaušanas sporta klubs "Lāčkoki"
Lāčkoki, Grobiņas pag., Grobiņas nov. LV-3430
Juris Gusevs, 29450618;
Aivars Galeckis (šaušanas instruktors)
29212878
www.lackoki.lv

šautuve

Jura staļļi
Kapeļkalēji, Robežnieki, Grobiņas pag.,
Grobiņas nov., LV-3430
Iveta Kalita
29359778; 28311380
http://www.jurastalli.lv

Darbības mērķi: Popularizēt zirgu turēšanu, jātnieku sportu, reitterapiju un atpūtu zirgā kā veselīgu dzīves veida sastāvdaļu; Radīt auglīgu vidi tādām morālām vērtībām, kā ģimeniskums, humānisms, rūpes par savu tuvāko, līdzcietība pret dzīvniekiem; Veicināt jātnieku sporta attīstību, celt biedru sportisko meistarību un atbalstīt jātnieku sporta un zirgmīļu pasākumus; Aktīvi iesaistīties Latvijas un starptautiska mēroga jātnieku sporta apritē.

Jātnieku sporta klubs "Kentaura staļļi"
Rogas, Piņķi, Medzes pag.,
Grobiņas nov., LV-3461
Andris Mežinskis
29612229
www.kentaurs.lv

Attīstīt jātnieku sportu Kurzemē. Radīt iespēju Grobiņas un Liepājas bērniem un jauniešiem amatieru un profesionālā līmenī nodarboties ar jātnieku sportu, izveidojot tam nepieciešamo infrastruktūru uz SIA "Kentaura staļļi" bāzes. Sadarbībā ar Lietuvas jātnieku klubiem izveidot un kopt izturības (Endurance) jātnieku sporta tradīcijas.

Liepājas aviācijas sporta klubs
Noras 8, Medzes pag., Grobiņas nov., LV-3461
Ināra Avotiņa
29229743
Arnis Bača

Darbības mērķi: Veicināt fiziskās kultūras un sporta kā aktīvas dzīves sastāvdaļas propagandu; Rūpēties par veselīgas atpūtas organizēšanu; veicināt fizisko un garīgo spēju atjaunošanu un paaugstināšanu, kā arī augstu rezultātu sasniegšanu sportā; attīstīt un popularizēt aviācijas sporta veidus.

SIA „VP Fitness and Beauty”

Reģ. Nr. 42103069255

Lielā iela 19 – 21, Grobiņa,

LV – 3430

Pēteris Vītols 26573731

 

SIA VP Fitness and Beauty piedāva cilvēkiem rūpēties par savu fizisko formu, veselību un skaistumu. Pamatā uzņēmums piedāvā fitnesa grupu nodarbības, kuru mērķis ir attīstīt vispārēju fizisko sagatavotību, lai cilvēks justos gan fiziski, gan garīgi labi, kā arī uzlabotu savu ikdienas dzīvi un veselību. Treniņi tiek piedāvāti gan pieaugušajiem, gan jauniešiem, gan arī bērniem. Pieaugušo un jauniešu grupas trenē fitnesa treneris Pēteris Vītols, un ar bērniem strādā vieglatlētikas trenere Diāna Ozoliņa. VP Fitness and Beauty piedalās arī interesantos pasākumos un aktivitātēs, kas dod iespēju brīvo laiku pavadīt veselīgā un patīkamā gaisotnē, kā arī gūt dažādus panākumus.

Sīkāk par VP Fitness and Beauty facebook lapā -www.facebook.com/vpfitnessbeauty/

 

 

Biedrība "Loku šaušanas sporta klubs "Curland"         

  Reģ.Nr.40008224352

Dace Lēvalde: tel. 26197185

 

Apvieno aktīvus Grobiņas, Liepājas, Vaiņodes un šo pilsētu tuvākās apkārtnes cilvēkus, kuri vēlas nodarboties ar loka šaušanu. Biedrība dibināta 2014.gada 22.aprīlī, tās sastāvā pašlaik ir 37 aktīvi biedri no piecu līdz sešdesmit gadu vecumam –  bērni, pusaudži, jaunieši, pieaugušie un seniori. Divdesmit no mūsu biedrības biedriem ar labiem panākumiem aktīvi piedalās Latvijas mēroga sacensībās. Bez oficiālajiem biedriem, ik katru treniņu, kas notiek trīs reizes nedēļā, ierodas interesenti, kas vēlas ar loka šaušanu nodarboties hobija līmenī. Šaušana ar loku disciplinē, attīsta un līdzsvaro cilvēka dabu, uzlabo un nostiprina ne tikai fizisko, bet arī garīgo veselību.

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links