M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

Kristers Einass Grobias MK 002

Septembrī noslēdzās Latvijas čempionāts triālā un Grobiņas sportisti ir mājās atveduši daudz godalgotu vietu, tostarp čempiona titulu.

Grobiņas moto kluba vadītājs Voldemārs Mateuss atzīst: “Sezona ir izdevusies! Ar Kristeru esam lauzuši “otrās vietas ceļu”, un mums pirmo reizi ir Latvijas čempions. Cerams tā turpināsim! Prieks redzēt, ka smagi ieguldītais darbs ir atnesis sasniegumus mūsu kluba pārstāvjiem.”

Motokluba “Viking Trial” pārstāvji šosezon tiecās startēt un uzrādīt labus rezultātus gan Latvijas, gan ārvalstu sacensībās, kā arī startēja Eiropas čempionātā Polijā. “Kā lielākais šī gada izaicinājums mums bija Baltijas čempionāta sacensību organizēšana Grobiņā “Viking Trial” parkā,” stāsta kluba pārstāvis Niks Alksnis.

 1. vietu A/B grupā Latvijas čempionātā izcīnīja Kristers Einass (Grobiņas MK), pirmo reizi kļūstot par Latvijas čempionu. “Sezonā bija gan kāpumi, gan lieli kritumi, tehnikas problēmas un brīžiem nespēja pašam koncentrēties. Galvenokārt muku no konkurentiem, nevis kā ierasts dzinos pakaļ līderim,” stāsta Kristers. “Ceļš līdz čempiona titulam nebija viegls, bet tieši tas liek novērtēt sasniegto mērķi un padara to vēl vērtīgāku. Un viens es to noteikti nebūtu sasniedzis, vislielākais balsts ir tētis, kurš bija blakus pie pleca katrā solī, kā arī ģimenes un draugu atbalsts. Šobrīd gan vēl līdz galam neticas, ka viens liels sapnis ir piepildījies, bet esmu lepns par sasniegto!”

Godalgoto 3. vietu Latvijas čempionāta A/B grupā ieguva Niks Alksnis (“Viking Trial”). “Šis gads mani pārsteidza nesagatavotu, jo, sezonai sākoties, ar vienu kāju joprojām sēdēju skolas solā, bet ar otru tanī pat laikā uz jaunā motocikla, braucot sacensībās ārpus Latvijas,” komentē Niks.

Nikam sīvs konkurents šosezon izrādījās brālis Arvis Alksnis (“Viking Trial”), kurš ierindojās kā piektais A/B grupā. “Esmu ļoti apmierināts ar sezonu,” aizrautīgi stāsta Arvis. “Izbraukāju Somiju, Poliju, Slovākiju, Igauniju un pierādīju sevi arī Latvijā. Izaicinājums bija jaunais mocis, bet rezultāti neizpalika, un arī šobrīd turpinās treniņi.”

Sīvā cīņā C grupā otro vietu ieguva Artis Alksnis (“Viking Trial”). “Savu sezonas sniegumu vērtēju pozitīvi. Mērķis šogad bija uzkāpt uz 1. vietas pakāpiena C grupā, ko man izdevās sasniegt vien pēdējā Latvijas čempionāta posmā Jelgavā,” viņš saka.

Stabili savu 1. vietu D grupā visu sezonu noturēja Guntars Mateuss (“Grobiņas MK”).

Grobiņas mazākais pārstāvis Agnis Alksnis (“Viking Trial”) šogad startēja jau augstākā grupā Mini 5+ un izcīnīja 8. vietu. “Bija daudz stipri konkurenti, bet turpināšu trenēties, lai būtu labāks nākamgad,” mērķtiecīgi stāsta Agnis.

Karolīne Einase

 

 

 

 

 

 

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

GROBIŅAS KAUSS

 bumba lapas uz jpg 0001

Š.g. 9. un 10. martā Grobiņas sporta centrā notiks GROBIŅAS KAUSS.

Turnīrā piedalīsies U9 (2010. gada dzimuši zēni). Atbalsti savējos !! Turnīra programmu skatīt šeit:

 

GROBIŅAS KAUSS

2015 12 01 19 42 28 1597354283

Grobiņas sporta centrā 23. - 24. februārī notiks futbola turnīrs - GROBIŅAS KAUSS! 

Jau 10 gadus pēc kārtas aktīvi piedalās vairākas futbola komandas, kur zēni cīnās par uzvaru. Aicinām atbalstīt un just līdzi spēlētājiem! Turnīra programmu skatīt šeit:

Detalizēts ieskats 10 gadu turnīra vēsturā, ko var skatīt šeit : 

Bērnu futbola svētki.

futb fest 10. februārī, Grobiņas sporta centrā notiks, futbola festivāls 2012.gadā dzimušiem un jaunākiem bērniem.

Festivālā piedalīsies:
FA Ventspils
JFK Saldus
Liepājas FS
FK Nīca
GSC / Grobiņa
GSC / Kapsēde
Lasīt tālāk...

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.