M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

Vikinga kauss 2018 plakats

DALĪBNIEKU SARAKSTS ŠEIT(saraksts atjaunots 23.05, plkst.13:00)

SACENSĪBU NOLIKUMS

 

26. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tiks aizvadītas spēka un izturības sacensības ar nosaukumu “Vikinga kauss 2018”, kuras norisināsies divās grupās – sporta klasē vīriešiem un komandu ietvaros. Sacensību sākums no pulksten 10:00.

Šāds sporta pasākums Grobiņā norisināsies jau piekto reizi un plānots, ka atsaucība uz šīm sacensībām būs gana liela. Pirms gada sacensības kopumā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu (53 atlēti) un organizatori ir cerības pilni ko līdzīgu atkārtot, vai pat uzlabot arī šajā gadā.

Sacensības norisināsies divās grupās: individuāli sporta klasē vīriešiem un komandu konkurencē. Lai startētu komandu klasē, ir jābūt diviem vīriešiem un sievietēm, kuri sasnieguši vismaz 18 gadu vecumu. Kopumā visiem dalībniekiem sevi būs jāpierāda trijos uzdevumos jeb WOD (workout of the day) gan sporta klasē vīriešiem, gan komandu ieskaitē. Sīkāka informācija par veicamajiem uzdevumiem tiks publicēta 26.aprīlī (mēnesi pirms sacensībām), taču reģistrēšanās sacensībām ir iespējama no 12. aprīļa līdz 21. maijam, kur dalības maksa tiks uzskatīta par reģistrēšanos.

Sacensību galvenā tiesneša pienākumus, līdzīgi kā iepriekšējos gados, uzņemsies Reinis Garkalns. Sacensību laikā tiks iesaistīti arī līdzjutēji un skatītāji, dodot iespēju izmēģināt savus spēkus ikvienam interesentam. Sīkāka informācija un ar sacensību nolikumu ikvienam ir iespējams iepazīties Grobiņas sporta centrs mājas lapā www.grobinasports.lv un CF Liepāja mājas lapā www.cfliepaja.lv

 

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

AEROBIKA!

aerobika druka2 1 1

 Treniņi sākas

4. decembrī! 

 Esi aktīvs, pievienojies!

 

 

Grobiņai Latvijas čempions moto triālā!

Kristers Einass Grobias MK 002

Septembrī noslēdzās Latvijas čempionāts triālā un Grobiņas sportisti ir mājās atveduši daudz godalgotu vietu, tostarp čempiona titulu.

Lasīt tālāk...

Atsākas sporta nodarbības pagastos un pilsētā!

Līdz ar rudens sezonu novadā atsākas Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta “Grobiņas novada vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilaksi” īstenošana.

Lasīt tālāk...

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.