M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

sporta centrs- pirmdienās un piektienās no 10:00 līdz 22:00               

- otrdienās, trešdienās, ceturtdienās no 8:00 līdz 22:00

- sestdienās no 10:00 līdz 17:00

 - svētdienās - brīvs

 

 

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

Sudraba medaļas izcīnītas futbola turnīrā!

Futbolisti

"Grobiņas SC/LRSS" 2007. gada dzimušie futbolisti trenera Toma Vīksnas vadībā piedalījās Ventspils naftas termināla kausā Ventspilī, kur izcīnīja sudraba medaļas. Turnīra laikā mūsu komanda piekāpās vien mājniekiem.

Lasīt tālāk...

Sasniegumi!

 

legions

"Leģions/Grobiņas novads" aizvadīja spraigu sezonu un priecēja līdzjutējus ar skaistām uzvarām gan mājās, gan viesos. Sezonas noslēgumā iegūta bronzas medaļa.

Lasīt tālāk...

Vikinga kauss 2018

Vikinga kauss 2018 plakatsNedaudz vairāk kā pēc viena mēneša, 26. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tiks aizvadītas spēka un izturības sacensības ar nosaukumu “Vikinga kauss 2018”, kuras norisināsies divās grupās – sporta klasē vīriešiem un komandu ietvaros. Sacensību sākums no pulksten 10:00.

Šāds sporta pasākums Grobiņā norisināsies jau piekto reizi un plānots, ka atsaucība uz šīm sacensībām būs gana liela. Pirms gada sacensības kopumā pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu (53 atlēti) un organizatori ir cerības pilni ko līdzīgu atkārtot, vai pat uzlabot arī šajā gadā.

Lasīt tālāk...

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.