M. Namiķa 2B, Grobiņa

26 530 333

info@grobinasports.lv

Grobiņas Sporta Centrs

vikinga kauss1“Vikinga kauss 2017” pulcē rekordlielu dalībnieku skaitu

Sestdien, 27. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tika aizvadītas spēka, izturības un ātruma sacensības “Vikinga kauss 2017”, kurās kopumā piedalījās rekordliels dalībnieku skaits (53 atlēti) no visas Latvijas gan vīriešu, gan komandu klasē.  

 

 

Šāds sporta pasākums Grobiņā norisinājās jau ceturto reizi. Pirms gada pirmo reizi sacensības norisinājās komandu ieskaitē un ņemot vērā lielo atsaucību, tās tika organizētas arī šogad, kas kopumā pulcēja deviņas komandas jeb 36 sportistus.

Kopumā visiem dalībniekiem sevi bija jāpierāda trijos uzdevumos jeb WOD (workout of the day) gan sporta klasē vīriešiem, gan komandu ieskaitē. Kā ierasts šāda veida sacensībās, dalībniekiem bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem, izmantojot gan personīgo svaru, gan svaru bumbas, riepas un citus priekšmetus. Par visspēcīgāko un izturīgāko sporta klasē vīriešiem kļuva Rīgas atlēts Jānis Zomerovskis, kurš uzvaru izrāva tikai izšķirošajā trešajā uzdevumā, lai gan pirmo trīs vietu ieguvējiem sacensību noslēgumā bija vienāda punktu summa. Pateicoties nolikuma punktam 2. vietā ierindojās Armands Zvirbulis, bet 3. pozīcijā Liepājas pārstāvis Mareks Pērkons.

Līdzīgi kā sporta klasē vīriešiem, arī komandu klasē labākie izrādījās rīdzinieki „CF Sport Factory” (Gundega Stepanova, Kristīne Lipiņa, Gundars Lipiņš, Rolands Kravcovs), kuri aiz sevis 2. un 3. vietā atstāja, attiecīgi, „Power House” un CF „Ogre” sportistus.

“Vikinga kauss 2017” ātrākie dalībnieki saņēma balvas un kausus, kuras bija sarūpējuši vietējās pilsētās namatēvi. Organizēšanas darbus šajā pasākumā, līdzīgi kā iepriekšējos gados, uzņēmās Grobiņas Sporta centrs sadarbībā ar Reini Garkalnu un sporta klubu “CF Liepāja” pārstāvjiem.

Atgādinām, ka sporta klubs “CF Liepāja" savu darbību uzsāka pirms nepilniem pieciem gadiem, ikvienam piedāvājot mainīgu augstas intensitātes funkcionālo treniņu, kas ar savu specifiku ir pārliecinājis miljoniem cilvēku visā pasaulē.

“Vikinga kauss 2017” sacensību rezultāti (27.maijs):

Sporta klase vīriešiem

1.vieta            Jānis Zomerovskis (11 punkti)
2.vieta            Armands Zvirbulis (11 punkti)
3.vieta             Mareks Pērkons (11 punkti)
4.vieta             Jānis Jurgelevičs (13 punkti)
5.vieta             Aivis Ašmanis (15 punkti)
6.vieta             Artis Vecumnieks (16 punkti)
7.vieta             Artis Mierklans (20 punkti)
8.vieta             Deniels Miltiņš (20 punkti)

Komandu klase

1.vieta             Sport Factory (6 punkti)
2.vieta             Power House (7 punkti)
3.vieta             CF Ogre (10 punkti)
4.vieta             Crossfit Jugla Force (13 punkti)
5.vieta             CF OZO (14 punkti)
6.vieta             Power House (20 punkti)
7.vieta             CF Liepāja (20 punkti)
8.vieta             Karaliskie Vilki (21 punkti).

 • Grobiņas sporta centrs

  Links
 • Sports novadā

  Links
 • Liepājas rajona sporta skola

  Links
 • Mūsu facebook lapa

  Links

Jaunumi

Grobiņas sporta centra kauss florbolā 3:3

Viss par sacensībām un nolikums šeit:

 

 

 

 

 

Atvaļinājums!

atvalinajums2

 Gaidīsim JŪS SPORTA CENTRĀ pēc brīvdienām! 

 

 

 

 

 

 

Vikinga kauss 2018

 

Vikinga kauss

"VIKINGA KAUSS" PULCĒS ATLĒTUS NO VISAS LATVIJAS!

26. maijā, Grobiņas centrā pilsētas svētku ietvaros tiks aizvadīts spēka un izturības sacensības "Vikinga kauss 2018", kuras norisināsies divās grupās - sporta klasē vīriešiem un komandu ietvaros. 

Lasīt tālāk...

Mēs piedāvājam

Trenažieru zāle
džiu džitsu nodarbības
Trenažieru zāle
Bērnu un jaunatnes futbols
Liepājas rajona sporta skola
Aerobika
Grupu nodarbības
Vingošana

Par mums

Mēs esam pašvaldības iestāde, kura pārvalda sporta nozari Grobiņas novadā un kuras rīcībā pašvaldība ir nodevusi multifunkcionālu sporta kompeksu M.Namiķa ielā 2B, Grobiņā - Grobiņas sporta centrs. 

Sporta centrā ir atbilstoši starptautiskiem standartiem aprīkota sporta spēļu zāle, piemērota basketbola, volejbola, florbola un telpu futbola spēlēšanai. Sporta centrā Jūs varat apmeklēt: trenažieru zāli, aerobikas, džiu-džitsu, basketbola, futbola un volejbola nodarbības, kā arī saunu. Grobiņas sporta centrā darbojas kafejnīca, kuru var apmeklēt ikviens Grobiņas iedzīvotājs vai tās viesis.